Toolbar

Projekt Comeniana reflektuje na aktuálnu potrebu riešiť digitalizáciu objektov kultúrneho dedičstva, ktorá vychádza z cieľov definovaných v stratégii Európskej únie a projektu EUROPEANA. V Slovenskej republike je snaha o implementáciu digitalizovaného obsahu a procesov realizovaná prostredníctvom viacerých projektov vrátane projektu SLOVAKIANA a národných a dopytovo orientovaných projektov riešených v rámci operačného programu Informatizácia spoločnosti v osi 2. Pre realizáciu digitalizácie a následnej prezentácie objektov kultúrneho dedičstva je nutné mať k dispozícii prostriedky a metódy, ktorými je možné takúto digitalizáciu realizovať. Už niekoľko rokov sa vyvíjajú rozličné metódy, ktoré však v plnej miere nemusia reprezentovať konečné potreby cieľových používateľov daných výstupov. Jednou z požiadaviek, je aj čo najkvalitnejšia akvizícia a zobrazovanie digitalizovaných 3D dát v zmysle geometrických a rádiometrických veličín, t.j. kvalitná geometrická a textúrna reprezentácia 3D objektu.

Ďaľšie informácie

  • Klient: Univerzita Komenského v Bratislave
  • Hosting: áno

Dobrý deň.. volám sa Tomáš Jurčaga

a mám na starosti webové štúdio pod označením canalmedia.

Niečo málo o mne

fotka Tvorbe webstránok sa venujem už 17 rokov a mám za sebou menšie webstránky, ale i veľké a rozsiahle e-shopové projekty s napojením na účtovné systémy. Preferujem čistý dizajn, jednoduchosť, odlišnosť a v tomto duchu realizujem i zadané projekty. Viem sa prisposobiť nárokom klienta, ktorého záujmy sú pre mňa na prvom mieste.
Budem rád, ak do mojích rúk zveríte Vaše predstavy.

Kontaktujte ma

Rád Vám zodpoviem Vaše dotazy.

  • E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  • Skype: canalmedia
  • Mobil: +420 777 246 435
  • Adresa:
    Českodubská 819, Praha 9, Česká republika

Napíšte mi

Nech sa páči, môžete ma následovať...