Toolbar

Portály

Náš doteraz najrozsiahleší projekt, zameraný na online objednávky lístkov na prehliadky, koncerty, divadlo a ďalšie služby.

Informačný portál pre projekt ASIA INNOVATION FORUM. Webstránka je postavená na veľmi obľúbenom redakčnom systéme Wordpress a je plne responzívna.

Makovicky.eu je inzertný projekt a fórum, ktorý sme sa snažili ušiť na mieru hlavne pre Kysucké mamičky a žienky. Nemusíš nakupovať a platiť poštovné, možno len stačí isť k susede na vedľajšiu ulicu, alebo do susednej dediny. Možno si tu nájdeš aj spriaznenú dušu a priateľky a to nie len on-line. Pretože Kysucké ženy majú k sebe blízko :)

Projekt poháňa náš obľúbený CMS Joomla, s rozšíreniami DJ-Classifieds pre inzertnú časť a EasyDiscuss pre potreby moderného diskusného fóra.

Redizajn portálu vrátane zabezpečenia systému CMS Joomla proti hackerským útokom a diskusného fóra proti SPAMu, implementácia šablóny diskusného fóra Kunena optimalizovaného pre mobilné zariadenia.

Strana 1 z 2

Dobrý deň.. volám sa Tomáš Jurčaga

a mám na starosti webové štúdio pod označením canalmedia.

Niečo málo o mne

fotka Tvorbe webstránok sa venujem už 17 rokov a mám za sebou menšie webstránky, ale i veľké a rozsiahle e-shopové projekty s napojením na účtovné systémy. Preferujem čistý dizajn, jednoduchosť, odlišnosť a v tomto duchu realizujem i zadané projekty. Viem sa prisposobiť nárokom klienta, ktorého záujmy sú pre mňa na prvom mieste.
Budem rád, ak do mojích rúk zveríte Vaše predstavy.

Kontaktujte ma

Rád Vám zodpoviem Vaše dotazy.

  • E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  • Skype: canalmedia
  • Mobil: +420 777 246 435
  • Adresa:
    Českodubská 819, Praha 9, Česká republika

Napíšte mi

Nech sa páči, môžete ma následovať...