Toolbar

Pre nášho dôležitého klienta, Agentúru LEMAN, sme vytvorili nový e-shop s prepojením na klientov skladový a účtovný systém ABRA G2. Komunikácia skladového sytému prebieha plne automaticky, v pravidelných intervaloch podľa nastaveného harmonogramu. E-shop je možné prehliadať i na mobilných zariadeniach a to vďaka prispôsobeniu designu špeciálne pre mobilné zariadenia. Administrácia e-shopu je postavená na CMS Joomla, najnovšej verzii systému pre e-shopy Virtuemart a rozšírená o newslettrový systém, bonusový systém, bezpečnostný systém, export XML feedov pre porovnávače cien a mnoho ďalšieho. Na e-shope je nasadený špeciálny filter produktov, ktorý vďaka technológii AJAX poskytuje okamžité výsledky podľa zvolených kritérií bez zdĺzavého čakania na našítanie novej stránky.

Ďaľšie informácie

  • Klient: Agentura Leman, s.r.o.
  • Hosting: áno

Dobrý deň.. volám sa Tomáš Jurčaga

a mám na starosti webové štúdio pod označením canalmedia.

Niečo málo o mne

fotka Tvorbe webstránok sa venujem už 17 rokov a mám za sebou menšie webstránky, ale i veľké a rozsiahle e-shopové projekty s napojením na účtovné systémy. Preferujem čistý dizajn, jednoduchosť, odlišnosť a v tomto duchu realizujem i zadané projekty. Viem sa prisposobiť nárokom klienta, ktorého záujmy sú pre mňa na prvom mieste.
Budem rád, ak do mojích rúk zveríte Vaše predstavy.

Kontaktujte ma

Rád Vám zodpoviem Vaše dotazy.

  • E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  • Skype: canalmedia
  • Mobil: +420 777 246 435
  • Adresa:
    Českodubská 819, Praha 9, Česká republika

Napíšte mi

Nech sa páči, môžete ma následovať...